top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoradnacenter

Přemýšlíte o testu otcovství v těhotenství?

DNA Diagnostické Centrum/DDC, Praha, 13. červenec 2020

Pokud potřebujete potvrdit otcovství ještě před narozením dítěte kontaktujte DNA Diagnostické Centrum v Praze. Testy otcovství v těhotenství provádíme již od ukončeného 8. týdne těhotenství za předpokladu, že stáří těhotenství je alespoň 8 týdnů, v posledních 6 měsících ani jeden testovaný nepodstoupil transfuzi nebo transplantaci orgánů a testovaní nejsou příbuzní.


V případě, že požadujete ambulantní odběr v našem zařízení, doporučujeme klientům si rezervovat termín s předstihem, minimálně týden dopředu. Ambulantní odběr trvá cca 30 minut. Je nutné vyplnit formulář se souhlasem testovaných a následně odebrat vzorek žilní krve matky a bukální stěr údajného otce. Odběr v DDC zajišťuje zdravotnický personál k tomu vyškolený. Odběry mimo naše pracoviště za pomoci naší prenatální odběrové sady si klient zajišťuje sám na své náklady.


Odebrané vzorky se následně analyzují ve standardním (10-12 p. dnů) nebo expresním (6-8 p. dnů) režimu. Výsledek je vydán ihned po dokončení analýzy v elektronickém formátu s certifikátem původu a elektronickým podpisem.

Ve vyjimečných případech, kdy vzorek matky neobsahuje dostatečné množství kvalitní cffDNA nenarozeného dítěte, je nutný opakovaný odběr a dokončení analýzy na nových vzorcích.


Výsledky akreditovaných prentálních testů otcovství CERTANTY od DDC není nutné potvrzovat dalším testem DNA.

163 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page